O Firmie

       2M System sp. z o.o.

 

Historia Spółki sięga roku 2003, kiedy to powstała firma handlowa o nazwie 2M System.

Szybki wzrost sprzedaży i konieczność powiększenia infrastruktury zaowocowały w 2005 roku nabyciem sektora handlowego firmy Grupa Ślączka i przeniesieniem siedziby wraz z głównym magazynem do Siewierza.

W efekcie dynamicznego rozwoju, w 2006 roku firma 2M System przekształciła się w spółke z ograniczoną odpowiedzialnością, dołączając tym samym do grona liderów polskich dostawców okuć budowlanych.

 

W swojej ofercie posiadamy produkty uznanych marek światowego designu kilku czołowych europejskich producentów z branży klamek oraz innych akcesoriów stolarki otworowej. Dzięki temu gwarantujemy naszym odbiorcom nie tylko wysoki standard jakości produktów, ale także ich wysokie walory estetyczne. Naszym zdaniem tylko taka polityka gwarantuje zadowolenie klienta oraz sukces na rynku.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie modyfikujemy i rozszerzamy asortyment, a przygotowana przez Nas oferta zawiera produkty z każdej grupy cenowej. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną naszych  towarów na terenie całego kraju. 

Odbiorcami naszych produktów są m.in. producenci stolarki otworowej i drzwiowej, składy i markety budowlane oraz salony okien i drzwi.

Ponadto ze względu na oryginalne wzornictwo nasze produkty znajdują uznanie także wśród firm związanych z dekoracją i architekturą wnętrz.

 

 

 

 

   

Każdego klienta traktujemy indywidualnie poprzez dostosowanie oferty do charakteru działalności i potrzeb.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szereg informacji o naszych produktach oraz połączenia z witrynami naszych dostawców. Jeśli mimo to nie znajdziecie Państwo interesujących Was informacji chętnie udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych odpowiedzi, wyjaśnimy szczegóły dotyczące naszej oferty oraz przedstawimy warunki nawiązania współpracy.


Zarząd 2M System Sp. z o.o.

 


Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj